Ugrás a menühöz.Ugrás a keresődobozhoz.Ugrás a tartalomhoz.



Eredményeink

A 2009/2010-es tanévtől kezdve eredményeink a www.zrinyink.hu oldalon találhatók.

A Zrínyi Miklós Általános Iskola lett a 2007/2008-as tanév legsportosabb iskolája!

A 2008/2009-es tanév eredményei:


a verseny megnevezése a tanuló neve helyezés felkészítő nevelő
Országos Német Nyelvi Tanulmányi Verseny
országos döntő
Kurucz Alexandra 7. c 7. Peszlegné Henzsel Valéria
Országos Német Nyelvi Tanulmányi Verseny
megyei forduló
Kurucz Alexandra 7. c 1. Peszlegné Henzsel Valéria
Péterfy tanulmányi verseny
RAJZ

Varga Heléna 1. a

Bene Barbara 4. b

1.

3.

Tihanyiné Gerencsér Katalin
Saliné Tánczos Mária
MESEMONDÓ Kovács Roxána 2. b

Baj Bianka 4. a
2.

2.
Dr. Varga Imréné

Sónicz Istvánné
MATEMATIKA Balázs Enikő 3. a

Targuba Dávid 3. b
2.

3.
Dr. Furóné Biskopics Éva
Palotai Ferencné
NÉMET NYELV
7. évfolyam
Kurucz Alexandra 7. c 1. Peszlegné Henzsel Valéria
NÉMET NYELV
8. évfolyam
Göncz Balázs
Sütő Luca
1.
3.
Hetyeiné Kovács Andrea
ANGOL NYELV
8. évfolyam
Gelencsér Adél
Sernek Dóra
2.
3.
Marczinkáné Lakatos Lívia
Területi alsó tagozatos tanulmányi verseny
2009.

OLVASÁS
2. évf.


3. évf.

4. évf.



Tomasics Panna 2. a
Kelemen Dávid 2. b

Szántó Anna 3. a

Szabó Ábel 4. b



1.
2.

1.

2.



Kardos Ferencné
Dr. Varga Imréné

Gilitschné Horváth Gabriella
Saliné Tánczos Mária
MATEMATIKA
1. évf.



2. évf.

Kiss Mihály 1. a

Salamon Máté 1. a

Sulán Ádám 2. a

1.

2.

1.

Tihanyiné Gerencsér Katalin
Tihanyiné Gerencsér Katalin
Kardos Ferencné
KÖRNYEZET
3. évf.



4. évf.

Traub Tamás 3. a

Póczak Dominika 3. a

Németh Petra 4. b

2.

3.

2.

Dr. Furóné Biskopics Éva
Dr. Furóné Biskopics Éva
Orosz Katalin
NYELVTAN
3. évf.

Zsiray Júlia 3. a

2.

Gilitschné Horváth Gabriella
ANGOL
4. évf.

Bene Barbara 4. b
Dávid Afrodité 4. a

1.
3.

Gálné Gaál Lívia
Krizsek Izabella
Kenguru Német nyelvi és Országismereti verseny
2009.

kép a versenyen eredményesen szereplő tanulókról
7. évf.
Kurucz Alexandra
1. Peszlegné Henzsel Valéria
Kenguru Német nyelvi és Országismereti verseny
2009.

8. évf.
Sütő Luca 5. Hetyeiné Kovács Andrea
Kenguru Angol nyelvi és Országismereti verseny
2009.

5. évf.
Csordás Szabolcs 4. Gálné Gaál Lívia
Piarista iskola
karácsonyi szavalóverseny
Baj Bianka 1. Sónicz Istvánné
Adidas gyermekbajnokság
megyei döntő
Pávlicz Dávid, Bebes Bence,
Lengyel Krisztián, Horváth Zoltán,
Polai Andor, Orsós Jenő Zsolt,
Göncz Balázs, Gilitsch Gergő,
Szilágyi Péter, Andrasek Rajmund,
Nyakas Tamás, Mismás Zoltán
1. Marczinka Csaba
Teremfoci városi döntő
I. korcsoport
Drávecz Barnabás, Fadgyas Roland,
Suhai Zsolt, Iván Soma,
Domián Dávid, Lakatos Tamás,
Gerencsér Ádám, Sulán Ádám
1. Marczinka Csaba
Teremfoci városi döntő
II. korcsoport
Balogh Balázs, Dén Dániel, Gábor Marcell,
Németh Márton, Pisák Áron,
Gájer Mátyás, Szabó Ábel
2. Marczinka Csaba
Teremfoci városi döntő
II. korcsoport
Pávlicz Dávid, Miksó Dániel,
Szőke Richárd, Miklós Csaba,
Németh Zalán, Gerencsér Bence,
Figler Ferenc, Horváth Máté, Pál Martin,
Kisharmadás Kristóf, Stefanics Ádám
3. Marczinka Csaba
Teremfoci városi döntő
IV. korcsoport
Kocsis Dominik, Latin Richárd,
Pesti Attila, Gellén László,
Gilitsch Gergő, Mismás Zoltán,
Lengyel Krisztián, Szabó Marcell, Nyakas Tamás
2. Marczinka Csaba
Luca napi festőverseny rajzpályázat Erdődi Nóra, Makai Zsófia,
Pap Krisztina, Pávlicz Fanni,
Petrovácz Eszter, Virág Bianka
2. Kozári Józsefné
Diákolimpia városi sakk
egyéni döntő
Suhai Zsolt
Kollonay Zoltán
Zsiray Dorka
Vadász Boglárka
1.
2.
2.
2.
Csertiné Szabó Erzsébet
Európai Erdők Hete verseny Gulyás Alexandra 7. c 1. Benedek Miklós
* * * * * * * * * * * *
A 2007/2008-as
tanév eredményei
a tanuló neve helyezés felkészítő nevelő
Labdarúgó diákolimpia
Országos döntő

IV. korcsoport


a csapat
Csapó Roland, Gellén László, Gilitsch Gergő,
Horváth Zsolt, Kiss Jácint, Kónya Antal,
Kőrösi Dániel, Kotnyek Mátyás, Latin Richárd,
Pál Dávid, Parti Áron, Pesti Attila, Sütő Bence,
Szabó Marcell, Tálos Péter, Varga Péter
4. Faller Zoltán
Marczinka Csaba
Öveges József fizikaverseny
országos döntő
Göncz Csaba András 8. c 3. Lelkes Andrásné
Országos történelem verseny
7-8. évfolyamosok
Erdődi Bence 6. Peszlegné Henzsel Valéria
Területi alsó tagozatos tanulmányi verseny
OLVASÁS
1. évf.

2. évf.
csoportkép


Kelemen Dávid 1. b

Pscher Martina 2. a


1.

1.


Dr. Varga Imréné

Gilitschné Horváth Gabriella
MATEMATIKA
1. évf.

2. évf.

Sulán Ádám 1. a

Novák Péter 2. a

1.

2.

Kardos Ferencné

Dr. Furóné Biskopics Éva
KÖRNYEZET
3. évf.

4. évf.

Németh Petra 3. b

Dén Dániel 4. a

3.

3.

Orosz Katalin

Tihanyiné Gerencsér Katalin
NYELVTAN
3. évf.


4. évf.

Bene Barbara 3. b
Baj Bianka 3. a

Hajós Franciska 4. a

1.
3.

2.

Saliné Tánczos Mária
Sónicz Istvánné

Falka Ottília
ANGOL
4. évf.

Lenk Ádám 4. a
Csordás Szabolcs 4. a

1.
3.

Krizsek Izabella
Gálné Gaál Lívia
NÉMET
4. évf.

Erdődi Nóra 4. a

3.

Hetyeiné Kovács Andrea
Kőrösi Csoma Sándor olvasás - szövegértési verseny
megyei
Kertész István
Bene Barbara
1.
2.
Saliné Tánczos Mária
Fiú kézilabda IV. korcsoport
Diákolimpia
Országos elődöntő
Baranyás Bence, Csapó Roland, Gilitsch Gergő,
Göncz Balázs, Horváth Zoltán, Horváth Zsolt,
Juhász Ányos, Kónya Antal, Lengyel Krisztián,
Nyakas Tamás, Orsós Jenő Zsolt, Tálos Péter,
Vízvári József
2. Marczinka Csaba
IV. korcsoport fiú kézilabda
megyei
Baranyás Bence, Csapó Roland, Gilitsch Gergő,
Göncz Balázs, Horváth Zoltán, Horváth Zsolt,
Juhász Ányos, Kónya Antal, Lengyel Krisztián,
Orsós Jenő Zsolt, Tálos Péter, Vízvári József
1. Marczinka Csaba
II. korcsoport fiú kézilabda
megyei
Bebes Bence, Miksó Dániel, Mismás Zoltán,
Nyakas Tamás, Pávlicz Dávid, Pesti Attila
Polai Andor, Szilágyi Péter, Tóthpeti Szabolcs
2. Marczinka Csaba
IV. korcsoport nagypályás labdarúgás
megyei
Gilitsch Gergő, Horváth Zoltán, Horváth Zsolt,
Kiss Jácint, Kónya Antal, Kőrösi Dániel,
Kanizsai Roland, Kotnyek Mátyás, Latin Richárd,
Parti Áron, Pál Dávid, Pesti Attila,
Sütő Bence, Szabó Marcell, Tálos Péter,
Varga Péter
1. Marczinka Csaba
Faller Zoltán
NAP Diákolimpia (atlétika)
II. korcsoport fiú csapat
Németh Zalán, Szabó Ábel, Horváth Péter
Csordás Szabolcs, Gerencsér Bence, Nagy Csongor
2. Tamberger Istvánné
II. korcsoport fiú egyéni Németh Zalán 1. Tamberger Istvánné
II. korcsoport lány csapat Pál Fanni, Tarsoly Alexandra, Makai Zsófia,
Szokol Zsófia, Polai Zsófia, Karsai Fanni
4. Tamberger Istvánné
III. korcsoport fiú csapat Polai Andor, Trajer Márk, Miksó Dániel,
Miháczi Mihály, Szabó Marcell, Mátyás Marcell
2. Tamberger Istvánné
III. korcsoport fiú egyéni Polai Andor 3. Tamberger Istvánné
III. korcsoport lány csapat László Dóra, Bocskor Bianka, Törő Virág,
Mátyás Katalin, Felső Brigitta, Hajdara Ingrid
2. Tamberger Istvánné
III. korcsoport lány egyéni László Dóra 4. Tamberger Istvánné
Megyei Kötélugró Diákolimpia Kisgyura Anna 3. b 2.
Teleki Pál országos földrajz-földtan verseny
megyei forduló

8. évfolyam

Erdődi Bence

1.

Somogyi Józsefné
Kerékpáros Iskola Kupa Sárkány Szilveszter 3. Csertiné Szabó Erzsébet
IV. korcsoportos teremlabdarúgás
városi
Horváth Zsolt 8.a, Kiss Jácint 8.a, Kónya Antal 8.a,
Tálos Péter 8.a, Sütő Bence 8.a, Pál Dávid 8.a,
Parti Áron 8.a, Horváth Zsolt 8.b, Kotnyek Mátyás 8.b,
Kőrösi Dániel 8.b
1. Marczinka Csaba
 
/1